Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Solar Defense Booster SPF50 Dermalogica Zobrazit větší

Solar Defense Booster SPF50 Dermalogica

Nové

Geniální přípravek, díky kterém můžete proměnit jakýkoliv krém nebo make-up v produkt s maximální ochranou před UVA a UVB zářením. Vhodný pro všechny typy pleti.

Možnost online konzultace  pleťový terapeut - expert ZA VÝLOHOU - autorizovaný prodejce Dermalogica

Více informací

1 590,00 Kč

Přidat na seznam přání

Propracovaná ochrana před UV zářením. Avobenzon a Octinoxát poskytuje chemickou UV ochranu. UV Smart Booster Technologie rozšiřuje fotoprotekci s antioxidačními vitamíny C a E. Hroznové semínka a zelený čaj pohlcují volné radikály vyvolaní UV zařením, kdy je kůže vystavena dennímu světlu. Technologie oleozomů umožňuje lepší zvlhčení a zároveň vyšší SPF.

Klíčové ingredience: UV Smart Booster Technologie, Technologie Oleozomů, zrníčka grepu, extrakt ze zeleného čaje, Vitamin C a E.

 UV Smart Booster Technologie - rozšiřuje fotoprotekci s antioxidačními vitamíny C & E.
 Technologie Oleozomů - umožňuje lepší hydratacií a zároveň vyšší SPF.
 Zrníčka grepu, extrakt ze zeleného čaje - výtažky podporují boj proti volným radikálům.

obsah: 50 ml

použítí
Aplikujte přímo na obličej a krk pro výši ochrany SPF50 nejlépe 30 minut před vystavením pokožky slunci. Používejte denně, může být smíchán take s předepsanou hydratační péčí dermalogica ve stejném množství pro každodenní ochranu před slunečním zářením.

8 další produkt ve stejné kategorii: