Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

5_2mw-90.jpg     

Představte si, kouzelnou skříň, kde kdybyste našli pokaždé něco nového a originálního. Jaké by to bylo?


Po řadu let své praxe jsem naslouchala klientkám a hledala pro každou řešení na míru ať už jako stylistka nebo vizážistka. To vše mě posunulo až k myšlence otevřít svůj vlastní obchod. Zaměřila jsem se na jedinečné, ručně vyráběné, ale především nadčasové věci, které se nenechají svázat krátkodobými trendy a jsou osobité.


Ať už se jedná o doplňky, oblečení nebo třeba dekorace do interiéru, které nám vykouzlí teplo domova a úsměv na tváři. Jsme na začátku, ale je toho spoustu co vám chci ukázat a nabídnout, mrkněte na e-shop a neváhejte sledovat Instagram, ráda vás budu inspirovat a ráda s vámi budu v kontaktu.


Otevřete dvířka skříně, která v sobě skrývá spoustu tajemství! Ať už online nebo se zastavte osobně na showroom každou středu, kdy jsou vám dveře otevřené od 15 do 19 hodin na adrese U Červeného mlýna 6 v Brně ZA VÝLOHOU (prostor na konci ulice).


Martina Styling